Informace k příměstským táborům

Milí rodiče,

Vzhledem k častým dotazům k umístění Vašeho dítěte na Příměstském táboře, Vám posílám zcela přesnou odpověď, co musíte splňovat.

Oba rodiče (pokud žijí ve společné domácnosti, tj. nejsou rozvedeni či samoživitele) musí doložit, že pracují, podnikají (potvrzení z ČSSZ), jsou evidování na úřadu práce nebo případně studují či procházejí rekvalifikaci (ovšem musí doložit i pro dobu konání příměstského tábora).
Primárně jsou tábory určeny pro rodiče s vazbou na Pobeskydí tj. alespoň jeden z rodičů bydlí, pracuje nebo jehož dítě navštěvuje místní školu. Bydliště a pracoviště by mělo být patrné z potvrzení o zaměstnání a monitorovacího listu, to že navštěvuje místní školu může být patrné např. z přihlášky. Pod slovíčkem primárně znamená, že tábory nabízíte místním a většina dětí by měla být z území Pobeskydí (resp. rodiče s vazbou na Pobeskydí). Pokud nějaká rodina na území Pobeskydí bydlí, ale trvalé bydliště mají jinde a děti rovněž navštěvuji školu jinde, je vhodné, aby rodiče doložili alespoň čestné prohlášení s adresou, kde na území Pobeskydí bydlí.

Čas: pondělí až pátek od 7:00 -16:00

Neplatíte za tábor nic.

Pouze obědy na dítě 100 Kč na den.

200 vstupy a jízdné na jedno dítě
Celkem tedy Vaše výdaje jsou na týden 1 dítě 700 Kč.

Tábory budou probíhat prozatím v obcích:

DOBRÁ
PRAŽMO
KRÁSNÁ

OSTATNÍ OBCE JSOU VE FÁZÍCH DOMLOUVÁNÍ NA SPOLUPRÁCI A NA PROSTORY.

TERMÍNY PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ JSOU PO CELÉ LÉTO OD 6.7.2020 - 28.8.2020.

DLE DOMLUVY S OBCEMI , TAK PAK UPŘESNÍME I MÍSTO A TERMÍN TURNUSU.

VLAĎKA KLEMPOVÁ

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace