Pozvánka k předávání přihlášek a formulářů na příměstské tábory v DOBRÉ

Dobrý den milí rodiče,

blíží se konec června. Tedy od 6.7.2020 začínají první příměstské tábory.

Rádi bychom se s Vámi sešli, osobně seznámili a u této příležitosti si předáme originály přihlášek dětí na tábory a všechny ostatní formuláře.
Kdo chcete a můžete, klidně vezměte hotově finance pro děti, kterými uhradíte obědy, vstupné a jízdné.
500 obědy + 200 vstupené a jízdné.

Pokud se mi podaří sehnat trička za rozumnou cenu a kvalitu, tak ještě děti budou mít trička, které si pak sami vybarví. Cena včetně textilních fixů 100 Kč. Budou mít památku na táborové drandění.

Budete-li mít dotazy, na všechny Vám ráda odpovím.

Termín setkání : středa 25.6.2020 od 16:00 -18:00
Místo setkání : Areál U Medvěda - restaurace

23.6.2020 - máme poslední klauní poradu, kde jednak absolvujeme kurz 1. pomoci a také dle sestavy dětí na jednotlivých turnusech připravíme pro jednotlivé věkové kategorie program.
Děti budou rozděleny do skupin dle věku a budou proti sobě celý týden soutěžit, aby v pátek .....ale to už je téma táboru , který odtajníme do konce týdne.
Doufáme , že se vyprší a přes léto budou jen letní deštíky. 4.7.2020 začínáme stavět ALCATRAZ V DOBRÉ. Tak dle možností bychom pokračovali i na Pražmě. Prostory tam jsou .

Téma táborů máme :

ŘEMESLO OČIMA DĚTÍ - každý týden bude 1. animace, kdy navštívíme řemeslníka, zemědělce či výtvarníka nebo on navštíví dle možností nás. V tento den mějte prosím připraven oděv co nejstaršího charaketu, na farmách se děti ušpiní.
Postupně farmy objíždím, abychom věděli, do čeho jdeme :-). Budeme se snažit, abychom se vždy ve středu seznámili s nějakým řemeslem.
Máte li někdo nějaký tip - na prima řemeslníka, farmu, výtvarníka, kováře, truhláře SEM S NÍÍÍM !!

SAXANA A JEJÍ KOUZLA - INSTRUKTORKY pilně vytvářejí program - celotáborovou hru na toto téma. Prosím rodiče dětí, kteří mají dítko přihlášené SAXANU, aby děti na 1. nástupní den vyslali oblečené, jako čarodějnice, čarodějníky, elfy, kocoury a jiné čarodějnické stvořeníčka, aby si to děti užily.

ÚTĚK VĚZŇŮ Z ALCATRAZU - to samé jako v předchozím případě.
Oblečte dětí do proužkovaných triček, starých kraťasů či tepláků dle počasí a vyrazte s nimi na 1. den tábora, jako s malými zlodějíčky, lapky, podvodníky a proto budou pykat... a plnit táborové úkoly. :-)

Do konce týden pak umístíme program na webových stránkách Hravého klauna a FB. Pokud bude jen trošku počasí , tak bychom rádi natočili pár videí se sousedovic dětmi - ochutnávka, co vše mohou Vaše děti očekávat. Myslím tím vybavenost naší organizace.
Program je tajemství ...děsně tajnýýýýý...

Těšíme se na tábory, těšíme se na děti.

Hravý klaun = celý tým instruktorů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace