Informace k táborům

Vážení rodiče,
Přihlásili jste své děti na příměstské tábory pořádané neziskovou organizací
Spolek sport a zábava pro děti a dospělé KDYŽ NEMŮŽEŠ TAK PŘIDEJ VÍCE.
Děkujeme Vám za důvěru a budeme se s celým týmem instruktorů snažit, aby děti zažily fajn léto 2020 plné her a soutěží.
Také se vynasnažíme jim ukázat mnoho řemesel, seznámit je se zemědělstvím anebo jen tak výletovat.
K datu 24.6.2020 máme na všech 12 turnusech pro obce DOBRÁ, PRAŽMO, KRÁSNÁ, MORÁVKA přihlášeno 218 dětí.
Obec Dobrá má zcela naplněné 3 turnusy.
Kapacitu máme 360 dětí pro léto 2020.
V roce 2021 a 2022 bude letní kapacita dle vytížení jarních prázdnin
8 turnusů = 240 dětí , jarní prázdniny 4 turnusy 120 dětí.
Tak dle přihlášek na jaro se bude odvíjet léto.
V létě 2021 je velmi pravděpodobné, že opět přidáme Frýdlant nad Ostravicí, kde jsme po 2 roky provozovali klub a další 3 roky máme požádáno.
To je info pro rodiče .. SKALICE, PRŽNO, BAŠKA a směr Frýdlant, kteří nejsou z Pobeskydí dle mapy
MAS Třanovice.
Tak tedy k táborům léto 2020.

1. Jednohlasně se instruktoři domluvili na základě zkušeností z předchozích let, že děti nebudeme dělit na větší menší. Malé se od větších učí a větší děti pak mnohem lépe spolupracují, protože nejsou jen ve společnosti stejně starých dětí. Mnoho rodičů jste mi psali s obavami, abychom netrhali sourozenci, protože jsou na sebe zvyklí. Tak nebojte, budou spolu a najdou si i další kamarády ?.

2. Jídlo : - vybavte prosím děti baťůžky ve které bude svačinka na celý den , pití na celý den.
My zajistíme obědy. Vaří nám restaurace IMRVERE Z FRÝDLANTU NA OSTRAVICÍ. Tak na tohle jsem opravdu pyšná. Výborná restaurace, výborné jídlo, kvalitní suroviny. 8.5.2021 budou zajišťovat celé gastro na Rytířích nebes.
Dobrá - jídlo přivezou ve várnicích paní Jelénková dětem vydá v restauraci.
PRAŽMO, KRÁSNÁ, MORÁVKA – jídlo přivezou každému dítku zvlášť v obědových krabičkách.
Hlavní jídlo + polévku.

3. Oblečení děti: volte prosím co nejstarší oblečení. Děcka budou stále v běhu. Také rády zapomínají. Instruktoři hlídají vše, ale na 1. místě je zdraví dětí a teprve pak vše ostatní.
Z tohoto důvodu, také nedávám na instruktory telefon. Jejich úkol je se maximálně soustředit na děti a nebýt vyrušováni telefonními hovory, zprávami. V loni během 4 turnusů nám jen 1 dítě spadlo do kopřiv, jinak bez zranění, za což jsem velmi ráda.
Oblečení instruktorů:
Firemní oblečení svědčí o kultuře dané firmy. Také my máme firemní oblečení, abychom tvořili celek a také, abychom byli snadno rozpoznatelní pro děti a rodiče.
Firemní zelené s logem – HRAVÝ KLAUN.
Firemní černé s logem – NEZISKOVÁ ORGANIZACE.
Dvoje proto, že týden je dlouhý a počasí proměnlivé.
TAKÉ proto jsme rádi, že děti budou mít naše klauní tričko, které je jednak baví si vybarvit dle svého zvážení a pro nás jsou snadno dohledatelní, rozpoznatelní. Opět jde o bezpečnost, hlavně na táborech, kde je více dětí. Děti budou mít i visačku.

4. Program: - dnes instruktoři vytvoří na FB svou skupinu, kde umístí program pro dané témata. Já pak umístím na webových stránkách: www. Hravyklaun.cz v sekci příměstských táborů. Během léta se bude program doplňovat o zkušenosti instruktorů, kteří se podporují, vyměňují si zkušenosti a stále doplňují, co se osvědčilo a co ne.

5. Denní info: instruktoři točí každý den video, z daného turnusu a obce, fotí. Připravují komentář, co děti zažily. Také info, co se bude dít následující den, abyste věděli, jak máte děti obléci. Najdete www.hravyklaun.cz
v sekci: AKČNÍ VIDEO

6. Prosíme rodiče dětí, kteří berou léky, aby nás s tím seznámili. Děti, které nejí maso, nebo jsou celiaci nebo nejí určitý typ masa, řekněte nám to. Nebo mají nějaké jiné příznaky zdravotního omezení, prosíme o info.

7. Návštěva farem, cestování: někam pojedeme hromadným autobusem někam vlakem. Pojedeme i na farmu 127 km vzdálenou, ale stojí to za to! Byla jsem na průzkum. Pojedeme také na farmu Menšík, která sice není daleko, ale dopravní dostupnost je špatná a pěšky je to nebezpečné.

8. SCHÁZENÍ SE RÁNO: 7:00 – 8:00 dle turnusů. Prosíme o dochvilnost, aby dětem mohl začít program dle jednotlivých dnů a co nejvíce toho zažily.

9. 4.7.2020 stavíme v Dobré ALCATRAZ, CHATRČE PRO ČARODĚJNICE , BUNKRY , SCHOVKY, prostě chceme , aby se děcka bavily a zažily opravdu fajn léto. Pokud to bude jen trošku možné, připravíme i v Pražmě a Krásné.

10. Oplatky, dobrůtky, kokina z bufetu ZŠ DOBRÁ jsem nakoupila, tak snad se paní Romanidisové podaří lépe překonat CORONU. Mám nakoupeno i na Velkou Doberskou, tak pokud nebude, zbaštíme to sami!!

11. PAUZA -KAFE - VÍNO – ZASE ROMÁN – NO TOTO ? NO DOBRÁ ….pomalu po..kra..ču..je mééé…

 

12. Tak a teď jdu zajišťovat dopravu pro děti na farmy, výlety a sjednávat další animace, které by si děti mohli vyzkoušet a něco jim přinesou.

13. Tým instruktorů: TEDY TO NEJHLAVNĚJŠÍ - KDO SE BUDE O VAŠE DĚTI STARAT!!!
Michaela Nawratová – hlavní instruktorka - mistryně ČR v STREET DANCE a nej v přípravě programu pro děti.
Bc. Michaela Klempová – mistryně ČR v STREET DANCE – s Míšou Nawratovou jsou propojené tanečně i programově.
Bc. Marcela Ovčařová - 10 let instruktorka na Koňských táborech v Hnojníku. Výborná holka, srdařka.
Bc. Nicol Fluksová - administrativní nepostradatelná tabulkoidní zázemí týmu. Vždy ví, kam kliknout, kde, co najít, což je pro mě nepochopitelné.
Bc. Elena Jadomková – smíšek celého týmu a jestli někdo vymyslí nějakou blbinu a strhne tím všechny, tak rozhodně tahle dáma. Krom toho ráda zpívá a hraje na kytaru i klavír.
Hanka Terková – ve svém občanském povolání je celní deklarantkou, ale ráda se k nám připojuje na naše sportovní akce, které jsme již nesčetněkrát dělali s Hravým klaunem. Na to, jak je malá a štíhlá, maká jako chlap!!
Terezka Molendová – Terka je s námi celé 4 roky, co pro děti připravujeme sportovně zábavný program. Letos bude poprvé hlavní vedoucí na svém turnusu a učit mladší instruktory. V loni to byla právě Terezka, kdo Miškou Nawratovou byly nejoblíbenější instruktorky u dětí.
Lucie Boštíková – Lucinka se k nám přidala v loni na menší akce a letos i na tábory. Je to moc milá děvčica a hlavně taky tančííí !!! Vicemistryně 2019 v DISCO DANCE.
Bára Ondračková – účastnila se už několikrát i se svým bratrem Michalem Ondračkem a hlavně se svou maminkou Sylvií Ondračkovou na RYTÍŘÍCH NEBES V DOBRÉ. Tohle je zatěžkávací akce, velmi náročná na soustředění a počet dětí, které v krátkém časovém úseku přijdou. Navíc Sylvinka pro náš tým zajišťuje veškeré designerské věci od brandů oblečení, dárky pro děti a různé technické rady.
Lucie Dračková – nováček týmu. Velmi milá a sportovně zaměřená. AIKIDO trénuje 4 roky. Starší instruktorky ji ukážou, co je třeba a třeba už příští rok Lucinka bude zaučovat jiného nováčka ?.
Jakub Komjathy – tak tenhle klučina kamarádí s mým synem od 1. třídy a dnes je klukům
16 let. Mnoho let jsem si myslela, že z Kuby vyroste pěkný vykuk a vida, pak začal sportovat.
Pod vedením trenéra Lubo Bauma to za 5 let dotáhl až na mistra republiky 2019 v PARKOURU. Kuba toho mnoho nenamluví, jezdí s námi na menší akce, všude skáče a na táborech bude respektozní muž, který děti povede sportovně.
Marek Klempa – díky Marovi vlastně vznikl Hravý klaun. 5 let společně s Kubou trénují PARKOUR. Marek je s námi v klaunovi vlastně od svých 12 ti let. Děti má rád a ony jeho.
V loni si jej instruktorky vyžádaly na tábor, aby trošku krotil děti – kluky a byl to dobrý krok. Marek je moc fajn kluk a hlavně bere starost o děti zodpovědně.
Vladimíra Klempová – 15 tým rokem hypoteční specialistka, kterou i po těch letech práce baví a neskutečně těší, že můžu být u toho, aby spoustu klientů hezky a levně bydlelo, a ještě si sami vyberou, s kým chtějí bankovat. Co říci o sobě…. v práci musím býti za dámu…to pravda jest…ale pak mám ten úprk ke sportu (mimochodem ke kterému jsem nikdy nebyla vedená…miluju lyžování, ale na kopci je můj postoj takový, že:
mám zadek Azéérbajdžáánu a hlavu v Paříži … NO A CO .. jsem stylová ?.. miluju týmové hry jako je volejbal – ale když chytím míč, mám vánoce.. miluju ringo - to mi jde lépe…miluju šimbal , ale míč je skoro vždy jinde než já … taky badminton ten by taky šel ….kolo to už musím míti eneeeen , abych stíhala týmu, ale …hýbat zadkem se prostě musí !!! JO tohle logo jste možná v loni viděli na billboardech OUTLET ARÉNY MORAVIA, kde jsme byli i s PARKOURISTY IMPROVE YOURSELF po 3 víkendy a bavili jsme děti a jejich rodiče. Výraz HÝBEJ ZADKEM SE OULETU LÍBIL, a tak byl i v rádiových reklamách.
To by mně zajímalo, co by zde napsali členové týmu o mně …kdyby mohli …?.
Těšíme se na děti – celý tým INSTRUKTORŮ s Vlaďkou Klempovou

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace