Rytíři nebes 2019

Rytíři nebes 2019 jsou za námi a s nimi i krásný půl roční projekt DOBRÁ ZPÍVÁ , HRAJE A TANČÍ ROCK !!!
Bez pomoci a skvělé organizace ZŠ DOBRÁ , kterou vede paní ředitelka OTIPKOVÁ a organizačně se superioozně podílela p. učitelka Kuboňová, by to nešlo . Hudební lektoři Pavel a Sebastian Býmovi a Ing. Tibor Molnár děti naučili hrát a zpívat 3 rockové písně a děti to 4.5.2019 na stejdži hezky rozbalily!!! Taneční lektorky Michaela Nawratová a Michaela Klempová z taneční skupiny BEAT UP s dětmi nacvičily tanec. Děti si to užily hudebně i tanečně a to byl cíl !!!
Když jsem v lednu viděla ty stydlivé děti , které ani trochy nevypadaly , že to dají , tak v dubnu jsem viděla ty malé draky , kteří zpívali , hráli a tančili jako o život ...prostě úúplně jinej géééng než na začátku nácviku. Děcka byly jste suprovní a to na druhou !!! Počasí nám vyšlo , , byli jsme hodní a i když celý týden pršelo , tak v sobotu ...zázrak !!!
Účast asi 2500 návštěvníků potvrdila , že RYTÍŘI NEBES jsou oblíbená akce.
Hravý klaun se opět postaral o zábavu pro děti i dospělé i s dárky pro děti , za jejich snahu.

Hravý klaun se těší na Rytíře nebes 2020, který už dnes víme , jak bude vypadat ... vytuněná Rytířská gastronomie ve spolupráci s restaurací Imrvére....nové klauní sportovní zázemí ... horolezecká stěna ... letadla...tanky ... střelnice ...hudba ...děti se ZŠ T.G.Masaryka ve Frýdlantě nad Ostravicí a hudební program na téma pop versus Lašská lidová píseň.

Hravý klaun se těší na Rytíře nebes 2021 ... kdy pozveme i šikovné řemeslníky ...kteří nám ukážou , co umí zlaté české ručičky !!! O zábavu se fakt bát nemusíte, máme plán !!! Prostě dobrej gééééng !! Tady dostanou šanci ukázat děti ze ZUŠEK!!! To už bude fakt profi...máme šikovné děti , tak proč neukázat , že Moravské děti jsou TOP A UMÍÍÍÍ !!!!

Hravý klaun se těší na Rytíře nebe 2022 ... a to byste chtěli vědět , co tam bude ... to je ale tajemstvííí .. děsně tajný :-).. jestli pak poznáte , z kterého filmu je tento slogan ... já to vííím, já jo !!!
Hravý klaun

Vaše hodnocení a komentářeTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace