Aktuální informace COVID

TESTY , TESTY , TESTY !!!
Milí rodiče,
blíží se konec týdne s tím i víkend a v pondělí další turnus táborů..
Na nedělní ráno máte domluvenou sestřičku paní Kulihovou
v Dobré 211 od 7:00 -10:00 na testování i s písemným potvrzením.
Prosím VYUŽIJTE TOHO!!!
Hygiena už zavřela pár táborů.
Prosím v žádném případě netestujte děti v pondělí ráno před námi !!! Pokud by bylo dítko pozitivní, jdeme všichni domů a do karantény !! Půl roku příprav a práce pro tábory je v háji a všechny ostatní rodiny hledají hlídání pro děti . Prosím buďte zodpovědní a věnujte čas testování . Pokud budete mít písemné potvrzení jiného lékaře , tak ať je takové , které vyžaduje ministerstvo zdravotnictví . My nejsme lékaři a vystavení potvrzení o testu necháme na Vás. Jen pokud obejdete TESTOVÁNÍ a nakonec bude vystaveno čestné prohlášení , testování neproběhne , dítě bude pozitivní , tak tábory mohou končit pro někoho nezodpovědnost. Všichni chceme, aby se děti bavily, zažily spoustu legrace, nových kamarádů, nových zážitků a vy v klidu půjdete do práce. My se Vám o Vaše děti postaráme.
Prosíme nepište spousty emailů , sms, messengerů , jak na testy. Nemáme čas být na počítači nebo na telefonu, jsme celý den s dětmi a večer chystáme info z průběhu tábora, fotky a info na další den.
Máme před sebou dalších 11 turnusů táborů a věřte , že opravdu není čas odpovídat každému zvlášť , jak na testy.
Dnes a denně se vše mění a my musíme i v průběhu tábora , díky počasí a hlavně díky covidí situaci upravovat výlety , protože nám někdo odřekne domluvený termín.
Tady na Fb je vše u vedeno i info od paní Kulihové.
V pondělí prosíme všechny o písemné potvrzení , že je dítko testováno a je negativní.
Hravý klaun

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.