Olympiáda ZŠ T.G.Masaryka ve Frýdlantu nad Ostravicí

Přátelé, kamarádi … medaile budou (památná věta z filmu S TEBOU MNĚ BAVÍ SVĚT) …?
V našem případě medaile byly a bylo jich dost i pro malé předškolní děti …malá Olympiáda při příležitosti otevření hřiště u ZŠ T.G.Masaryka ve Frýdlantu nad Ostravicí se podařila včetně počasí.
Jen ty rozzářená očka všech dětí, které po absolvování všech pohybových, a nejen pohybových disciplín Vám ukázat díky GDPR nemůžu. Pro ně jsme sportovní den dělali, a nakonec Vám posílám jen připravené dráhy a všechny fajn lidi, kteří se na tomto sportovním dni podíleli.
Na baseballovém hřišti to pěkně vřelo všichni přítomní povzbuzovali jako o život– BASEBALL KLASIK si vzal pod patronát 9 třídy a gymnázium … děvčata z Atleťáčku si zase vzala na starost 3 a 4 ročníky … Hravý klaun měl na starost 1 a 2 ročníky a jako bonus ještě malé předškolní děti… FLORBALISTÉ si vzali na starost 4 ,5 a 6 ročníky a hráli florbal, kde se děti opravdu nebály povzbuzovat svou školu.
Počasí nám vyšlo, jako bychom si jej objednali. Prostě paráda.
Děkujeme paní ředitelce ZŠ T.G. MASARYKA Lence Matuškové za bezva spolupráci. Hravý klaun si přeje, aby hřiště sloužilo všem k užitku, a hlavně k pohybu.

HRAVÝ KLAUN

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.